summit NOVÁ RENESANCE

staré pořádky končí a něco nového se nasouvá…

Objev jak toho můžeš využít i Ty pro naplnění vyššího smyslu svého života.

Cena: 1975,-Kč

(včetně možnosti stahování materiálů)

CHCEŠ ZÍSKAT DOŽIVOTNÍ A PLNÝ PŘÍSTUP

k této transformační příležitosti se současnými světově uznávanými osvícenci a praktickým cvičením jak všez toho jednoduše uvádět do života? Tímto krokem se Tvůj život může nenávratně změnit k lepšímu…

JEDNODUŠE VYPLŇ TUTO PŘIHLÁŠKU

Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Vstupenka na
1975
Způsob platby

Zaplatím pomocí

Součet
0
Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

gopay_bannery-barevne maestro mastercard mastercard-electronic mastercardsecurecode verified-by-visa visa-electron visa

CO VŠE TÍM ZÍSKÁŠ

R

7 profesionálně do češtiny tlumočených vyhledávaných přednášek od skutečných lídrů dneška na témata:

  • VIZE - co se mění, kam směřujeme a co to nabízí za nevídané příležitosti každému z nás
  • ZDRAVÍ - jak chápat naše tělo a přestat umírat ze stresu a strachu
  • SRDCE - jak do svého života vnést víc inteligence srdce, která nás ve skutečnosti vede životem
  • MOZEK - jak si měnit tkáně pomocí duchovních cvičení a posilovat tak svou osobnost proti účinům stresu a strachu
  • ENNEAGRAM - zasvěcení do až magického nástroje duchovního a osobního rozvoje
  • NOVÉ PARAGIMA - co vše končí, co nového se odhaluje a jak toho využít pro naplněnější a šťastnější život
  • VYŠŠÍ SMYSL - jak objevit a naplnit vyšší smysl svého života, který zde máme manifestovat
R

doživotní přístup k těmto 6+ hodinám hluboké inspirace a praktické a udržitelné transformace

R

řada praktických cvičení jak si prezentované poznání osvojit a dostat je do každodenního života udržitelným způsobem

R

Přístup k Facebook skupině stejně naladěných duší - členů summitu, kde se získané informace sdílí, prohlubuje se jejich zažití, ale kde se také tvoří nerozlučné přátelství z hlouby srdce.

ZAŽIJ ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH

Odrazovala mě samozřejmě cena. Říkala jsem si, jestli to není podvod, či hloupost utrácet peníze za takovou věc, jestli si nemám třeba raději koupit nějaké knížky. Ale nakonec jsem nelitovala, přednášky jsou velice zajímavé a nasměrovaly mě tím správným směrem. Je v nich spoustu informací, odkazy na knihy, které si chci přečíst, praktická a jednoduchá cvičení.

Zaujalo mě zjištění, že duchovním rozvojem se zabývá již tolik lidí. Že to není jen záležitost "potrhlých ezoteriků":) ale vlastně že každý v dnešní době úspěšný člověk "jede na této vlně". Je to životně nezbytné se tím zabývat, aby člověk prožil tento život šťastně, naplněně, a ne ho jen přežil. Žádnému člověku nelze říct, žij takto a budeš spokojený, žádná univerzální rada není, ale tyto přednášky od úžasných vizionářských lidí dávají člověku informace k tomu, jak může být jejich život naplněn láskou a pozitivní energií. Toto poté přitahuje i materiální úspěch a spokojenost v každodenním "obyčejném životě".

Díky Lukáši za soubor těchto přednášek i Tvé komentáře. Také za vytvoření takto zajímavých stránek, které jistě pomůžou mnoho lidem na jejich cestě za světlem, jak říkáš:) Mě určitě velmi zaujaly, hodlám si je ještě několikrát poslechnout a informace a energie do nich vložené využít do posledního...

V životě často trpím tím, že mám obavu z toho co bude. Jsou chvíle kdy mi každodenní rutina nedává smysl. Děkuji vám Lukáši za tento summit, jsem z každé přednášky doslova nadšená. Je to lázeňský pobyt pro mou duši! Pouštím si to pořád dokola a poctivě procvičuji co jsem se tam naučila. Začínám život skutečně vidět úplně jinak. Syn mi řekl, že svítím jako sluníčko. Máte pravdu, my fakt žijeme v převratné době! Díky za to co děláte. Sdílím vás kde můžu.

profile-pic
Linda
profile-pic
Jarmila Sedloňová

Tohle je nebývalá příležitost PROBUDIT se do života a ŽÍT PŘÍBĚH, KVŮLI KTERÉMU JSI ZDE!

My v Evoluční Proměně se cítíme hluboce poctěni, že se tihle „mistři svého řemesla“ rozhodli být našími partnery v tomto on-line summitu. Je to skutečně vzácná příležitost zažít přednášku vyhledávaných světových expertů a rozšířit tak globální komunitu stejně naladěných myslí a srdcí, kteří ve svých životech podstupují tuto důležitou práci na sobě.

Vzhledem k tomu, že jednotliví řečníci žijí každý v jiném kousku planety, je online summit prakticky jedinou možností jak je přivést na jedno místo a šířit jejich transformační učení.

Prostřednictvím tohoto mocného online formátu tedy nejen ušetříš čas a případné náklady na osobního setkání (plus cestovné, ubytování a stravování, které by stálo tisíce Kč), ale budeš moci těžit z „přímého přenosu“ jejich neuvěřitelného moudra z pohodlí svého domova a ve svém vlastním tempu!

Pokud to myslíš vážně se svým duchovním rozvojem a žitím života, kvůli kterému jsi zde, dlužíš si využít této příležitosti.

Příslib zakladatele Evoluční Proměny

Jako zakladateli Evoluční Proměny v Čechách je pro mě nejdůležitější si být jistý, že na tomto summitu zažiješ ty nejlepší zážitky, na které budeš vždy jen s láskou vzpomínat.Sám považuji za správné, když jsou očekávání mě, jako zákazníka, nejen naplněny, ale překonány.

Zažiješ-li tedy nějaký náš program, pak vstoupíme do kontaktu a Ty prosím počítej s tím, že s Tebou budeme konzultovat výsledky naší práce a zajímat se o Tvé nápady jak je zlepšit, aby naše programy byly přístupné a ceněnné ještě více lidmi.

Mým dlouhodobým cílem s Evoluční Proměnou je totiž proměnit Česko, tohle srdce Evropy v ráj na Zemi. A rozumím dobře tomu, že abychom toho dosáhli, nesmíme se v naší práci spokojit s ničím menším než dosahováním excelence v tom co děláme a jak to děláme.

Proto se na mě v případě jakékoliv potřeby můžeš kdykoliv obrátit na podpora@evolucnipromena.cz.  Jako důkaz, že výše zmíněné myslím vážně, Ti osobně ručím za následující garance:

GARANTUJEME 100% SPOKOJENOST

VÝSLEDKY

Předkládáme jen to nejlepší, na co jsme v životě narazili a co jsme osobně prozkoumali a zažili.

SPOKOJENOST

Tyto transformační informace jsou 100% nezávadné a podložené uznávanými a vyhledávanými autoritami.

VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud budeš cítit, že jsme nenaplnili Tvé očekávání, dej nám prosím vědět do 30 dnů od nákupu a my Ti bez otázek peníze vrátíme.

Tvé platební údaje jsou neproniknutelně zabezpečeny.
Tvé osobní údaje jsou 100% zabezpečeny podle zákona a nebudou nikdy s nikým sdíleny.
Tvůj nákup je chráněný naší 30ti denní garancí vrácení peněz. Bez jakýchkoliv otázek!

Můžeme Ti něco zodpovědět? Obrať se na podpora@evolucnipromena.cz.

ve spolupráci s